logo
logo
[o gabinecie] [o mnie] [galeria] [cennik] [kontakt]

[Rozmiar: 27160 bajtów]

[Rozmiar: 23580 bajtów]

[Rozmiar: 25417 bajtów]

[Rozmiar: 24369 bajtów]

O mnie i życiu:

Wykształcenie i przygotowanie zawodowe:

- Medyczne Studium Zawodowe w Gdańsku Wrzeszczu
- 1992 r. kierunek: fizjoterapia w zawodzie: technik fizjoterapii, nr dypl.: 18/92
- Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu-1996 r.
kierunek : rehabilitacja ruchowa w zawodzie: mgr rehabilitacji, nr dypl.: 9563
- świadectwo czeladnicze w zawodzie: bioenergoterapeuta ,nr dyplomu: 71324 Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy 23 czerwiec 2009
- dyplom mistrzowski w zawodzie: bioenergoterapeuta ,nr dyplomu: 4924 Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy 26 kwiecień 2010

Ukończone kursy i doskonalenie zawodowe :

- Aktywność ruchowa w prewencji pierwotnej i wtórnej chorób układu krążenia- Zakopane - 1996 r.
- Aktywność ruchowa w promocji zdrowia i profilaktyce wybranych jednostek chorobowych - Zakopane - 1997 r.
- Terapia bólu- Konstancin- 1998 r.
- Szkolenie w zakresie obsługi Komory Kriogenicznej '' ALASKA TYP AL-01 "2006-02-15"
- Ukończenie kursu czeladniczego w zawodzie: bioenergoterapia w okresie: wrzesień 2008 r do marca 2009 r. Gdańsk 2009 - zakończony egzaminem państwowym 23 czerwiec 2009 r.
- Ukończenie warsztatów "Bioterapia w praktyce" u prowadzącego Kazimierza Kwitniewskiego w Ośrodku Szkolno - Terapeutycznym Chwaszczyno koło Gdańska w okresie: 18-19 kwietnia 2009 r oraz 27-28 czerwca 2009 r
- Ukończenie kursu mistrzowskiego w zawodzie: bioenergoterapia w okresie: 26 września 2009 do 20 grudnia 2009 r - zakończony egzaminem państwowym 26 kwiecień 2010 r.
- Ukończenie Pierwszego Stopnia naturalnego uzdrawiania metodą Reiki Usui, 01-02 maj 2011 r
- Comiesięczne warsztaty szkoleniowe ,, Bioterapii w praktyce '' prowadzone przez Kazimierza Kwitniewskiego w Fundacji w Stronę Światła - Gdańsk, ul. Kartuska 377 oraz na Marynie koło Radomia.

- Samoświadome doświadczanie siebie i praca z sobą w tu i teraz

 Jak każdy z Was doświadczam życia, jestem tym kim jestem.

 Ten czas w teraz jest szczególnym czasem doświadczania życia. Bardziej od strony wewnętrznej, głębi swojego jestestwa niż na zewnątrz wszystkiego. Tym bardziej, że dookoła Nas dzieje sie tak wiele. Każdy widzi i czuje. Jednak zgłębiając się w siebie możemy dojść do miejsca, z którego tak na prawdę wszystko się rozpoczyna. Tak... , nie na zewnątrz Nas, ale w środku  Nas, z poziomu Naszego serca chce się przejawić coś co wykracza być może ponad zrozumienie i umysł. Pozwolić temu się przejawić w Nas, w Naszym sercu to tak jakby nowo narodzić się i zmartwychwstać, czego Wam czytającym to i Sobie w bezwarunkowej miłości życzę na ten szczególny czas Naszego życia na Nowej Ziemi.

Ścieżka duchowa - zapytasz się co to jest ?

Ścieżka duchowa to wiele wzlotów i upadków. Raz oświetla nas świetlisty strumień, innym razem wiszą nad nami ciemne chmury i w zasadzie nie mamy wyboru. Łatwo się w tym wszystkim zgubić, szczególnie na początku kiedy jesteśmy pełni obaw, wątpliwości, frustracji, a na swojej drodze napotykamy tylko przeszkody. 

Dobrze jest zdać sobie sprawę, że warunki zewnętrzne są tylko odbiciem naszej wewnętrznej rzeczywistości. Nasze ego próbuje utrzymać kontrolę, dołączają też inne umysły, a nawet całe grupy, które za wszelką cenę chcą nas utrzymać „przy ziemi”. Pojawiają się i nasze cienie, które wydostają się na powierzchnię w celu uwolnienia. Wiele rzeczy przeżyjemy jeszcze raz, mogą być bardzo przytłaczające. Dobrze jest obserwować wszystkie, nie uciekać, nie odwracać się. Obserwować własne myśli i emocje, ale nie oceniać, zaakceptować wszystko co się dzieje takim jakim jest, to jest tylko wycofanie się niepotrzebnych energii.

Dobrze jest spędzić czas w milczeniu. Świat zewnętrzny może nas rozproszyć. Poświęćmy czas na modlitwę, medytację, na bycie z naturą, ze sobą samym. Jeśli żyjesz w społeczności, gdzie masz prawo wyboru - wybierz wolność. Nie narzucaj sobie czegoś co będzie cię zbyt męczyć, wybieraj świadomie: towarzystwo, ścieżkę dalszego życia i napełnij je światłem.

Obecnie jest czas kiedy spływają nowe fale energii, są one zupełnie inne, nowe, dlatego wszyscy i wszystko poddane jest temu - świadomie lub nieświadomie. Dobrze jest wiedząc o tym świadomie uczestniczyć w tym procesie.

W celu otwarcia nowej fali świadomości potrzebny jest ogromny przypływ energii i nie jest to dla nas łatwe, jak jesteśmy bombardowani taką masą informacji i energii. Od tej pory doświadczamy siebie i świat zupełnie inaczej. Puszczamy starą tożsamość, niezdrowe wzorce, schematy, kody, nakazy , zakazy, ograniczenia, a tego raczej nie lubimy, bo któż chce tylu zmian w jednym czasie? Przebudzenie duchowe wymaga olbrzymich dawek zaufania i także nie jest łatwo zaufać, gdy czujesz, że cały twój świat przewraca się. Gwałtowne zmiany życia mogą przestraszyć nasz umysł i ciało. 

Można sobie z tym radzić, spędzając więcej czasu na łonie przyrody, głęboko oddychać, odpowiednio się odżywiać, pomocne są masaże, kąpiele, pływanie, spacery, itp.

Trzeba jest pozostać w teraźniejszości, nie wybiegać w przyszłość ani nie szukać przeszłości za pomocą regresingów. BĘDĄC W TERAZ - W STANIE JAKI ŚWIADOMIE WYBIERASZ PRZYCIĄGASZ DO SIEBIE WSZYSTKO CO MASZ W SOBIE - I TO JEST TYM CO NAZYWASZ PRZYSZŁOŚCIĄ.

Kiedy przeniesiesz do ciała świadomość tu i teraz zauważysz, że jesteś dokładnie w centrum duchowej tożsamości – jest to miejsce, w którym jesteś podłączony do źródła wszelkiego życia. Wtedy rozpoznasz prawdziwą prawdę i zauważysz samego siebie. 

I nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe. Stwórz własną rzeczywistość w nowym kierunku, ale już świadomie. 

ŻYJĘ ŚWIADOMIE W TU I TERAZ

JESTEM CAŁY ( A )  PROMIENIOWANIEM SERCA - ŚWIATŁA HARMONII DARMICZNEJ


                                                                                                Sohaam


© COPYRIGHT aboryckisolutions.pl 2011