logo
logo
[o gabinecie] [o mnie] [galeria] [cennik] [kontakt]

[Rozmiar: 27160 bajtów]

[Rozmiar: 23580 bajtów]

[Rozmiar: 25417 bajtów]

[Rozmiar: 24369 bajtów]

Tomasz Nowiak  - zapraszam do gabinetu terapii naturalnej, bioenergoterapii, biomasażu. Pracuję z pasją i energią od 20 lat metodami konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi. Kocham to co robię. Ukończyłem 4 letnie dyplomowe studia w kier: rehabilitacja ruchowa oraz 2 letnie medyczne studium: fizjoterapii w zawodzie: fizjoterapeuta-masażysta oraz jestem dyplomowanym mistrzem bioenergoterapii. Pomagam podchodząc do pacjenta indywidualnie i holistycznie (całościowo). Zajmuję się rozwojem duchowym. Stosuję: masaż leczniczy, energetyczny, mobilizacje kręgosłupa, chiropraktykę, refleksoterapię, akupresurę i inne sposoby, m in: naturalną metodę uzdrawiania Reiki Usui ( 1,2 i 3 stopień - specjalistyczny ) itd.

W gabinecie świadczę usługi:
1. Masażu leczniczego, energetycznego, biomasażu i biomasażu z nastawianiem kręgów
2. Terapii manualnej, m.in.: " ustawiania kręgów " w zakresie problemów kręgosłupowych oraz stawowych.
3. Bioenergoterapeutyczne i bioterapeutyczne w zakresie diagnozowania i regulowania bioenergii w systemie czakr oraz w pozostałych systemach energetycznych. Wykorzystuję powyższe umiejętności w biomasażu w celu odblokowania blokad energetycznych, które powiązane są z ciałem fizycznym ( ukł. mięśniowym, kostnym, nerwowym, dokrewnym, powięziowym, tkankami miękkimi i pozostałymi układami ) oraz z ciałem mentalnym i emocjonalnym pacjenta.
4. Zabiegi bioterapeutyczne na odległość ( bez wizyty osobistej pacjenta )
W terapii prowadzonej przeze mnie pracuję całościowo w oparciu o rzeczywiste, ujawnione oraz podświadomie ukryte przyczyny. Korzystam z daru czucio-wiedzenia, obserwuję i diagnozuję aurę i biopole na podstawie czakr i ciał energetycznych. Pracuję z ciałem fizycznym, które nierozerwalnie powiązane jest z ciałami energetycznymi pacjenta - za jego przyzwoleniem. Posługuję się wiedzą, doświadczeniem i praktyką w zakresie leczenia niekonwencjonalnego metodami wschodnimi. Jestem uczestnikiem szkoleń i warsztatów w zakresie indywidualnego rozwoju duchowego.


© COPYRIGHT aboryckisolutions.pl 2011